Стало відомо, за що франківські медики отримуватимуть премії

  • На засіданні виконавчого комітету сьогодні, 24 жовтня, йшлося про преміювання працівників закладів охорони здоров’я Івано-Франківської міської ради.

    Згідно із затвердженим положенням, працівників преміюватимуть за сумлінне і якісне виконання свої посадових обов’язків, забезпечення належного рівня медичного обслуговування, виконавчої та трудової дисципліни. Премії видаватимуть за результатами роботи, з нагоди державних та професійних свят, ювілеїв тощо.

    До прикладу, преміювання працівників підприємств можливе не лише за робочі результати, але й з нагоди державних, святкових і професійних свят, ювілейних дат (50, 55, 60 років, а також 20, 30, 40 років трудової діяльності в галузі охорони здоров’я) в межах затвердженого фонду оплати праці. Працівникам, які систематично порушуватимуть виконавську та трудову дисципліни премії не видиватимуть.

    Розмір премії кожного працівника визначається, виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) з урахуванням кваліфікаційної категорії, розряду або середньомісячної заробітної плати, та залежить від особистого внеску в загальні результати роботи відділення, підрозділу, підприємства.

    Читайте також: Марцінків пропонує “урізати” премії керівникам установ, які не заощадили на енергоносіях

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!