Стали відомі претенденти на посади директорів закладів освіти Калуської громади

 • 4 червня 2021 року відбулося перше засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посад директорів закладів загальної середньої освіти Калуської міської ради.

  Нагадаємо, конкурс було оголошено одразу на сім керівних посад: директорів трьох ліцеїв міста Калуша, двох ліцеїв і двох гімназій в селах Калуської громади, інформують “Вікна”.

  Комісія вивчила подані кандидатами документи на їх відповідність Положенню про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Калуської міської ради. Одну особу, яка подавала документи для участі в конкурсі на посаду директора двох закладів освіти, не допущено до участі в конкурсі через несвоєчасне подання довідки про відсутність судимості, повідомляє про перше засідання конкурсної комісії офіційний сайт Калуської міської ради.

  Комісія прийняла рішення про допуск кандидатів до участі у конкурсі. Щодо ліцеїв міста Калуша, то на конкурс пішли усі троє діючих директорів, які тривалий час обіймають свої посади. Конкуренцію їм складе начальниця міського управління освіти Ірина Люклян.

  Зокрема, на посаду директора Калуського ліцею №3 є двоє претендентів: Ірина Люклян і директор цього ліцею Михайло Коротич.

  На посаду директора Калуського ліцею №6 є троє претендентів: Ірина Люклян, директор ліцею Світлана Сакала і Віра Притуляк (вчителька Калуського ліцею №4, яка брала участь у конкурсі на посаду директора Калуської початкової школи №11, що відбувся в березні цього року).

  На посаду директора Калуського ліцею №7 також є троє претендентів: Ірина Люклян, Віра Притуляк і директор цього ліцею Володимир Кіндрат.

  На посаду директора Боднарівського ліцею претендують вчитель Ріп’янського ліцею Василь Дрогомирецький, вчителька Боднарівського ліцею Ольга Попадинець і вчителька Вістівської гімназії Ірина Щерецька. Директор цього закладу освіти Богдан Олійник участі в конкурсі не бере.

  На посаду директора Голинського ліцею конкуренція відсутня — є один кандидат, вчитель цього ліцею Радіон Прокопчук. Директор ліцею Мирослав Бенько участі в конкурсі не бере.

  На посаду директора Сівка-Калуської гімназії претендують його директор Василь Ільків та вчителька Калуського ліцею №7 Надія Микитин.

 • На посаду директора Копанківської гімназії є троє кандидатів: Зінаїда Гулій (працювала в Калуському ВПУ 7), Надія Микитин і Зоряна Яковина (завідувачка Мостищенської філії Калуського ліцею №10, яка теж брала участь у конкурсі на посаду директора школи №11). Директор гімназії Михайло Заблоцький участі в конкурсі не бере.

  Через велику кількість конкурсантів комісією вирішено провести всі етапи конкурсного відбору в конференц-залі палацу культури «Мінерал».

  Письмове тестування буде проведено 16 червня 2021 року о 10.00, вирішення ситуаційного завдання — 16 червня 2021 року о 13.00.

  Публічна презентація перспективних планів розвитку закладів освіти кандидатів на посади директорів закладів освіти запланована на 17-18 червня.

  А саме: 17 червня — Боднарівського ліцею (10.00), Голинського ліцею (11.00), Калуського ліцею №7 (13.00) і Сівка-Калуської гімназії (15.00); 18 червня — Калуського ліцею №3 (10.00), Копанківської гімназії (11.00) і Калуського ліцею №6 (13.00).

  До теми: Освітяни, науковці та підприємець: в Івано-Франківську оголосили претендентів на директорів 14 ліцеїв та гімназій ОТГ (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!