Старші сестри пригощали алкоголем і цигарками: на Рожнятівщині двох дітей забрали з сім’ї

 • До відділу соціального захисту населення та у справах дітей Рожнятівщини звернулися староста та педагогічний колектив одного зі старостинських округів громади.

  Про це повідомляють на сайті Рожнятівської селищної ради.

  Два роки назад багатодітна сім’я поховала матір, а батько, який провадив не найкращий спосіб життя, залишився сам виховувати чотирьох дітей. Вже через місяць після смерті матері соціальні служби району вирішили тимчасово влаштувати дітей у центр соціально-психологічної реабілітації в Медині Галицького району.

  Діти, за період перебування в центрі, відпочили, адаптувалися, а батько привів житло в належний стан, влаштувався на роботу та дещо переглянув власний спосіб життя. Дітей повернули додому.

  Однак, така атмосфера в домі тривала недовго. Після повноліття двох  старших доньок,  цигарки, алкоголь та сумнівної репутації чоловіки стали постійними гостями в будинку родини. Від цього найбільше страждали молодші діти, семикласник Іванко та четвертокласниця Соломійка.

  Тривогу забили вчителі місцевої школи, адже були сигнали про втягнення дітей до вживання алкоголю, тютюнопаління, бродягування. Батько з цим справитися не зміг, тому звернувся за допомогою до старости села.

  Працівники відділу соціального захисту населення та у справах дітей Рожнятівської селищної ради спільно з представниками  ювенальної превенції відділу превенції Калуського РВП ГУМП в Івано-Франківській області здійснили виїзд у сім’ю та підтвердили факти загрози здоров’ю та безпеки дітей і прийняли рішення тимчасово вилучити неповнолітніх із загрозливого середовища.

  Так, 9 квітня  дітей влаштували в Івано-Франківський обласний центр підтримки дітей та сімей у місті Тлумач. Із сім’єю буде проводитись відповідна робота щодо створення безпечного середовища для неповнолітніх.

  Нагадаємо, на Богородчанщині горе-матір занедбала п’ятирічну дитину.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!