Сто франківських курсантів склали присягу на вірність Україні

Привітати майбутніх захисників прийшли представники місцевої влади, духовенства, правоохоронних органів та громадськості.

Серед почесних гостей керівники вищих навчальних закладів Івано-Франківська, педагогічно-професорський склад Факультету №3 в м. Івано-Франківську НАВС України, ветерани,  батьки та запрошені.  Урочистості розпочали з внесення Прапора України та НАВС.

Заступник декана Андрій Ляшук доповів першому проректорові НАВС полковнику поліції Станіславу Гусарєву про готовність курсантів першого курсу до складання Присяги.

У церемонії взяли участь перший проректор НАВС Станіслав Гусарєв, т.в.о. начальника ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Віктор Шкутов, заступник декана Факультету №3 полковник поліції Ігор Луговий, доцент факультету Віктор Мотиль.

Після цього виступили та привітали курсантів Станіслав Гусарєв, заступник Голови ОДА Ігор Пасічняк, міський голова Руслан Марцінків, керівник прикарпатської поліції Віктор Шкутов, учасник АТО Юрій Дремов та декан Факультету №3 в м.Івано-Франківську, професор Вікторія Вовк.

У вітальному слові Віктор Шкутов зазначив: «Цей урочистий день повинен назавжди закарбуватися у вашій свідомості. Адже з дня прийняття Присяги на вірність українському народові ви уже стоїте на варті Закону, охорони прав і свобод людини, підтримання публічної безпеки і порядку, боротьби зі злочинністю. Попереду нелегкий шлях оволодіння цією небезпечною, але дуже важливою для суспільства професією правоохоронця. Сьогодні на вас покладають надії ваші батьки, рідні та близькі. Я сподіваюся, що, виправдовуючи їхню довіру, через чотири роки практичні підрозділи Національної поліції України поповнить нова генерація офіцерів поліції, які втілять в життя гасла «служити» та «захищати». Отже бажаю Вам успіхів у навчанні і нехай береже вас Господь. Слава Україні!».

Після виступу учасника АТО курсанти поклали квіти до пам’ятника мужності, вірності і героїзму правоохоронців.

Читайте також: “Жінка може бути десантником!”, – старший лейтенант Русина Бурлака

zz9 zz8 zz7 zz6 zz5 zz4 zz3 zz2 zz1

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!