СТО у гаражі: на Рожнятівщині селяни скаржаться на сусіда через автомайстерню (відео)

У селі Сваричів на Рожнятівщині між сусідами виник конфлікт – один у власному гаражі вирішив обслуговувати автомобілі, інші – на це скаржаться.

Згідно із документацією на земельній ділянці мала бути господарська або ж житлова будівля. Натомість – з’явилося підприємство. Не зважаючи на безліч скарг – реакції державних органів немає.

Мешканка села Сваричів Оксана Рибчак каже, що останні півтора року жити там стало нестерпно через постійний шум та сморід. 

“Щодня перевіряємо якість повітря у дворі через спеціальний додаток. Дитина щоразу як вийти на вулицю перевіряє. Якось питала мене, чи вони нас не отруять”, – говорить жінка. 

Підприємницьку діяльність сусіда прикарпатка регулярно фіксує на відеокамеру. Каже, що збирає докази для державних органів.  

Сам же підприємець Роман Павлів переконує – діяльність здійснює законно. Він займається автоперегонами та переконує, що обслуговує машини, бо приїжджають багато знайомих. 

“Неодноразово проводилися податкові позапланові перевірки. Все згідно з законом, я сплачую податки”, – зазначає підприємець. 

Детальніше – у сюжеті ТРК “РАІ”:

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!