Страхування КАСКО в режимі онлайн

 • Страхова компанія «ВУСО» – це багатофункціональний помічник для водіїв, який пропонує комфортні умови для страхування автомобілів, повітряного, водного і навіть залізничного транспорту. Формат страхування КАСКО спрямований на відшкодування збитків при пошкодженні авто, при цьому поліс не буде включати відшкодування при впливі на здоров’я чи життя людини.

  Передбачено кілька страхових ризиків, які поділяються на три великі категорії:

  1. Шкода при виникненні ДТП (враховуються як легкі пошкодження, так і повністю розбитий автомобіль не придатний до відновлення).
  2. Протиправні дії (вандалізм, викрадення автомобіля та інші пошкодження, нанесені третіми особами).
  3. Стихійні лиха (різноманітні землетруси, град, сильний вітер, а також форс-мажори).

  Правильне оформлення  каско з урахуванням всіх ризиків і особливостей дозволить отримати хорошу компенсацію. Обов’язково потрібно зафіксувати інформацію, а також викликати поліцейських і медичну службу.

  Калькулятор страхового поліса

  Попередній розрахунок страхового поліса від компанії «ВУСО» є гарною можливістю для подальшого оформлення документа і його покупки. Процедура включає всього кілька етапів:

  розрахунок КАСКО за допомогою калькулятора;

  • заповнення інформації про автомобіль;
  • введення особистої інформації;
  • оплата поліса зручним способом.

  Наявність франшизи дозволить зменшити вартість договору, але при цьому вона не відшкодовується. Додатково на ціну впливає поточний водійський стаж покупця. Відзначається, що більш досвідчені водії рідше потрапляють в ДТП.

  Якщо є складнощі або сумніви при виборі рекомендується скористатися послугами менеджерів компанії «ВУСО». Вони підкажуть актуальну інформацію та запропонують кілька страхових інструментів. Замовити поліс можна як в режимі онлайн, так і під час відвідування офісу.

  Переваги поліса КАСКО

  На відміну від ОСАГО, що є обов’язковим страхуванням, поліс КАСКО відшкодовує практично всі збитки. Навіть при невдалому паркуванні, тобто при пошкодженні авто в результаті своїх же дій, водій може отримати непогану компенсацію. Компенсація виплачується через тиждень, а не до 90 днів, як це прописано в законодавстві при виборі інших страхових полісів.

  КАСКО – це повна впевненість за кермом за відносно невеликі гроші. Додамо, що рекомендується докладно читати договір, аналізувати його складові та особливості. Тільки так можна не помилитися і купити ефективний інструмент захисту на дорозі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!