Стрілянина і заручник: Франківські поліцейські розіграли злочин для навчання (відео)

 • В Івано-Франківську правоохоронці провели навчання з поліцейських спецоперацій.

  Правоохоронці Прикарпаття взяли участь у поліцейських навчаннях, під час яких відпрацьовували алгоритм введення поліцейських спецоперацій «Сирена», «Грім» та «Заручник».

  Навчання почалися з повідомлення про вчинення розбійного нападу на водія автомобіля, якого пограбували із застосування вогнепальної зброї і заволоділи грошовими коштами.

  Спочатку зловмисники втекли на авто з місця події, потім на одній із вулиць міста захопили заручника і забарикадувалися в закинутому приміщенні.

  Під час навчань поліцейські відпрацьовували навики швидкого реагування на зміну оперативної обстановки, вдосконалили ефективну стратегію дій у разі виникнення ситуацій із захопленням заручників.

  Очільник поліції області Володимир Голубош наголосив, що такі навчання є важливими і необхідними:

  «Основне завдання таких навчань – це рівень підготовки особового складу поліції до дій в аналогічних ситуаціях. Під час навчань ми створили умови, максимально наближені до реальних».

  Поліцейські до останнього моменту діяли за реальним алгоритмом: за допомогою спеціальних засобів імітували постріли та поранення поліцейського, щоб показати учасникам навчань, наскільки важливо у критичних ситуаціях діяти правильно, не забуваючи при цьому про власну безпеку.

 • Наприкінці навчань заручника вдалося звільнити, а нападників – затримати.

  Зокрема, на поліцейських навчаннях були присутні представники ОБСЄ та канадські колеги, які мали змогу побачити вміння та професійність прикарпатських правоохоронців у проведенні таких спецоперацій.

  Нагадаємо, на Прикарпатті поліцейські оперативно розшукали викрадений автомобіль та затримали злодія

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!