Студентам Університету третього віку провели юридичну консультацію

 • Сьогодні, 15 лютого, в Івано-Франківську студентам Університету третього віку розповіли про те, хто має право на безоплатну юридичну допомогу та куди звертатися у разі виникнення проблем юридичного характеру.

  Лекцію провів Володимир Ковальчук,  заслужений юрист України,  заступник директора регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги в Івано-Франківській області. Він розповів  про суть правової допомоги: хто і як може її отримати.

   «Усі люди: і працездатні, і пенсіонери, можуть звернутися до координаційного центру з надання правової допомоги. Наші працівники надають безкоштовні консультації всім громадянам, якщо виникне запитання, яке не потребує вирішення в суді. Проте, щоб отримати адвоката, дохід не має перевищувати двох прожиткових мінімумів. Якщо людина працездатна, – це 3750 грн, якщо пенсіонер – 2760», – розповів Володимир Ковальчук.

  Студенти  із захопленням слухали лекцію та цікавилися актуальними питаннями з приводу субсидій, питань комунально-житлового характеру та медичної реформи.

  Володимир Ковальчук також відмітив актуальність цієї теми у наш час.

  «Зараз новий час, і потрібно багато знати. На сьогоднішній день, люди не компетентні у справах юриспруденції, адже на практиці відбувається зовсім інакше. Тому ми взяли таку тему, яка актуальна у наш час і безпосередньо пов’язана з моєю роботою», – зазначив юрист.

  Нагадаємо, що минулого заняття літні студенти прослухали лекцію про небезпечні інфекційні захворювання. 

  Ілона Аніщукова

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!