Студенти франківського коледжу відзначили День туризму історичним квестом

  • Студенти коледжу імені С. Граната взяли активну участь у квесті “Легенди і загадки Франківська” з нагоди святкування Міжнародного дня туризму між вищими навчальними закладами міста, який відбувся 29 вересня 2017р. Організатором змагань виступило Управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківської міської ради та факультет туризму ПНУ імені В. Стефаника.

    У квесті взяло участь  6 команд, які пізнавали та досліджували історичні та архітектурні об’єкти Станіславова, загалом 9 локацій, а саме: плоша Ринок – площа Шептицького – фортечна галерея “Бастіон” – будівля ОДА – площа Міцкевича – “Русалка Дністровая” – палац Потоцького – Вічевий Майдан.

    Мета квесту – популяризація туризму серед містян та молоді, а також руйнування міфу, що Франківськ – це транзитне місто, в якому немає нічого цікавого для туристів.

    Окремо хочемо відзначити зусилля нашої команди, яка вперше брала участь у подібних змаганнях та подякувати капітану команди Гоголю Василю, учасникам: Вінтонів Аліні, Зеленчук Ганні, Мадризі Дмитру, Рибчук Наталії, Баранецькому Роману та Олегу Горбковому за чудову командну гру, злагодженість дій під час конкурсів та сильні знання з історії та географії міста Станіславова. Бажаємо нашим студентам  успіхів на туристичній ниві.

    Нагадаємо, Приз у 2000 гривень за перемогу в квесті франківці передали онкохворій студентці

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!