Студенти-магістри  пройшли практику в Західному міжрегіональному управлінні ДПС

 • Магістри першого курсу Франкового університету проходять практику на базі Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків.

  Майбутні випускники економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка матимуть змогу отримати практичні знання та навички впровадження передового досвіду у проходженні державної служби під керівництвом досвідчених фахівців Західного управління.

  «Освічена, розумна молодь – рушій позитивних змін у нашій державі. Відтак, надзвичайно важливо підтримувати їх та скеровувати  кадровий потенціал у правильне русло. Ми прагнемо, аби випускники мали можливість із середини побачити усю пріоритетність та важливість обраної спеціальності, змогли спробувати власні сили. Тож бажаю їм лише успіху та високих результатів. Ми переконані, що той досвід, який вони здобудуть в нашому управлінні стане для них поштовхом, щоб обрати для себе саме державну службу», – наголосила в.о. начальника Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків Ірина Короткова.

  Відтак, студенти, які навчаються за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньо- професійної програми «Фіскальне оподаткування та митна справа» ознайомляться зі структурою,  організацією роботи, вивчатимуть законодавство, познайомляться з основними завданнями та функціями органів державної податкової служби.

  Нагадаємо, що Угоду про проведення практики студентів вищих навчальних закладів між Франковим університетом та Західним управлінням підписали у травні Ірина Короткова та ректор університету Володимир Мельник. 

 • Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків запрошує студентів до проходження практики у органах податкової служби.

  «Ми сповнені надії, що вже невдовзі штат Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі  з великими платниками податків поповниться випускниками з найпрестижніших вищих навчальних закладів Західного регіону», – додала Ірина Короткова.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!