Студенти-медики отримали новий навчально-практичний центр

22 грудня на базі кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства відкрили новий навчально-практичний центр для студентів медичного коледжу та медичного факультету ІФНМУ.

Урочисте відкриття відбулося за участю ректора Миколи Рожка та першого проректора Ганни Ерстенюк. Повідомляє сайт Івано-Франківського національного медичного університету.

hol

«Центр забезпечений необхідною матеріально-технічною базою, аби студенти змогли вивчати близько 120 навиків за відповідними алгоритмами, регламентованими МОЗ України”, – розповідає завідувач кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства Ігор Вакалюк.

Йдеться про навики догляду за хворими, введення ін’єкцій, проведення реанімаційних заходів, надання невідкладної допомоги при різноманітних станах (травмах, опіках тощо), промивання шлунку та іншим необхідним діям.

nfB79HWWqEI

Центр обладнаний мультимедійною технікою і загалом розрахований на 25 робочих місць.

До створення навчально-практичного центру також долучилися кафедра клінічної фармакології і фармакотерапії з курсом основ біоетики та біобезпеки, кафедра хірургії №1 та кафедра хірургії стоматологічного факультету.

Нагадаємо, що ще на весні активісти Медичного університету відкрили свою велопарковку.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!