Створення колективного портрету міста

 • В Івано-Франківську 24 – 25 серпня з 12.00 по 17.00 на площі перед Музеєм мистецтв Прикарпаття відбудеться дійство: кожен бажаючий зможе намалювати на спільному полотні власний портрет. Поряд з містянами, також працюватиме художник Євген Самборський.

  «Одна з суспільних функцій мистецтва у сучасному світі – бути засобом комунікації, і пропонований проект цю функцію якраз виявляє: мистецтво стає точкою взаємодії між глядачами, художниками та музеєм, як місцем зустрічі з мистецтвом. Це проект про подолання меж».

  Дарина Скринник-Миська, канд. філос. наук, доцент ЛНАМ, сіпвкураторка проекту

  Мета акції – створення сучасного колективного мистецького твору, а також документування приналежності до спільноти. Портрет як «слід», знак особистої присутності «тут і зараз», який кожен може залишити на полотні. У такий спосіб кожен потенційний автор отримає можливість залишитися в історії міста. Фіналом дійства буде урочисте дарування колективно створеної роботи Музею мистецтв Прикарпаття.

  Пропонований проект є результатом кураторського інтенсиву з Яніною Пруденко*, що був організований в рамках програми «Наступний Проект» платформи «Тепле місто» та відбувся Франківську у травні 2017 року. Завданням для учасників було створення прототипів кураторських проектів для Івано-Франківська та їх подальша реалізація.

 • Запрошуємо! Буде незабутньо!

  Довідка: Яніна Пруденко – кандидат філософських наук, дослідниця медіа-мистецтва, кураторка Відкритого архіву українського медіа-мистецтва.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!