“Створюючи громади, ми не можемо займатися самодіяльністю”, – Пасічняк

  • У п’ятницю, 27 листопада, Івано-Франківської облдержадміністрації відбулася нарада з питань функціонування утворених територіальних громад області.

    «Сьогодні ми зустрілися у зв’язку з виробничою необхідністю, оскільки на практиці починаємо реалізовувати питання про організацію роботи новоутворених територіальних громад у нашій області, то чуємо від представників цих громад, як діяти в тій чи іншій ситуації. Саме тому ми зібралися, щоб дати відповідь, на місцях, дати відповіді на ці запитання», – пояснив заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк.

    За його словами на даний час практично немає інструкцій, чітких рішень чи нормативно-правових актів, які би це роз’яснювали, як правильно вирішувати питання функціонування утворених територіальних громад на Прикарпатті.

    «Ми не можемо зараз займатися самодіяльністю та вигадувати свої способи, оскільки проблема функціонування утворених територіальних громад області відчутна на рівні державному. Сьогодні ми працюємо, так би мовити, «з коліс», тож намагаємося запустити, одночасно, механізм діяльності цих громад, а з іншого боку – отримуємо щоденно інструкції, як саме потрібно це зробити», – наголосив Ігор Пасічняк.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!