Стиль і нові відкриття: в Івано-Франківську відкрився автосалон «Альянс-ІФ Suzuki»

У липні в Івано-Франківську урочисто відчинив свої двері автосалон «Альянс-ІФ Suzuki». Перед салоном стоїть відповідальна місія – приносити радість, впевненість та комфорт своїм клієнтам.

«Ми — офіційний дилер бренду, і наші головні цінності — щирість, справедливість, спортивність та індивідуальність, що є яскравим прикладом стилю Suzuki, тобто стилю, наповненим пригодами, подорожами та новими відкриттями», – кажуть у компанії.

Перше і основне, за чим клієнти йдуть в автосалон – це, звісно ж, автомобілі. І в «Альянс-ІФ Suzuki» мають що запропонувати гостям, які прагнуть нових вражень від нових чотириколісних коней:

  • Suzuki Jimny – легендарний представник чималої родини позашляховиків. Створений для подорожей у найскладніших напрямках та за найгіршої погоди, Jimny прямує у такі місця, про які всі інші навіть не наважуються думати. Прийміть виклики природи.
  • Новий Suzuki SX4 – це завжди захопливий рух. Походячи від легендарних позашляховиків Suzuki, він здатен впоратися із будь-якими задачами на будь-яких поверхнях за будь-якої погоди. Відчуйте впевненість з ідеальним компаньйоном для тривалих мандрів, натхненим пристрастю до нових досягнень в маневреності та ефективності.
  • Оновлена Suzuki Vitara – це удосконалена версія лідера компактних кросоверів В-класу в Україні. Більш витончений дизайн, оновлений інтер’єр, інноваційні системи безпеки та унікальний повний привід ALL GRIP, з яким можна впевнено долати будь-які шляхи.

Крім цього, автоцентр Suzuki в Івано-Франківську надає своїм клієнтам можливість скористатися програмою обміну автомобілів trade-in і заощадити не тільки час та кошти, але й убезпечити себе. Фахівці центру можуть взяти на себе всі ризики, пов’язані з подальшим продажем вашого автомобіля. Протягом всього процесу від оцінки до безпосередньо здачі автомобіля клієнт спілкуватиметься з однією людиною — особистим менеджером, який займається оцінкою та діагностикою авто. Програма трейд-ін від Альянс-ІФ Suzuki доступна як фізичним, так і юридичним особам.

Ще однією послугою, яку пропонують в «Альянс-ІФ Suzuki», є повне або локальне фарбування автомобіля з чітким дотриманням всіх технологічних процесів. Тут доступні малярні, кузовні та зварювальні роботи будь-якої складності, полірування фар і окремих елементів кузову, відновлення геометрії кузову, ремонт бамперів та пластику та інші супутні речі. Також ви завжди можете бути впевненими, що фарби підбирають лише професійні колористи.

7 причин, чому ви маєте заїхати в Альянс-ІФ Suzuki:

  • тут цінують ваш час і готові доставити ваш автомобіль на сервіс;
  • вигоди на обслуговування та запчастини при першому відвідуванні;
  • сезонні пропозиції;
  • робота тільки з оригінальними запасними частинами Suzuki;
  • професійний підхід
  • колосальна увага наших майстрів до деталей
  • гарантія на оригінальні запчастини та аксесуари.

Купуючи автомобілі в «Альянс-ІФ Suzuki», ви можете не турбуватися про трагічні випадковості на дорозі – адже авто будуть застраховані у надійній та відомій компанії СК «Арсенал Страхування». Ця страхова компанія входить у ТОП-5 лідерів страхового ринку України, а їх клієнтська база складає понад 3,5 млн. клієнтів. Страхові премії за підсумками 2019 р. склали понад 1,77 млрд гривень. Член ЛСОУ, МТСБУ, УОЛ та ЕВА.

Альянс-ІФ — офіційний дилер Suzuki в Івано-Франківську та області.

Адреса відділу продажу: Галицька, 80 А

Адреса сервісу: Калуське шосе, 2 М. 

Телефон: 38(0342) 74-48-00

Email: office@suzuki.if.ua

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!