Субсидії по-новому: що потрібно знати прикарпатцям про перепризначення

 • Правила отримання субсидії в 2021 році знову змінили. Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України №420. Вона вступила у дію з 1 травня.

  Опалювальний сезон – закінчився, а разом із ним – дія субсидій на цей період. З 1 травня розпочалось перепризначення грошової допомоги, утім знову – за новими правилами. Тепер охочих отримати субсидії перевірятимуть ще ретельніше, повідомляє “РАІ”.

  Станом на 30 квітня, у Івано-Франківській громаді субсидію отримують трохи більше 15 тисяч домогосподарств. Аби не втратити грошову допомогу, усі вони змушені заново писати заяви. Це передбачає постанова уряду №420. Такими змінами незадоволені і в департаменті соціальної політики Івано-Франківської міськради.

  Документи на отримання субсидій прийматимуть з травня до вересня. Утім постанова відзначилась й іншими правилами та вимогами. На наступний термін житлова субсидія буде призначатися лише в готівковій формі

  Також тепер при призначенні субсидій враховуватимуть доходи від депозитів та дивіденди від цінних паперів. Звертатимуть увагу на дорогі одноразові покупки, придбання іноземної валюти, дорогоцінних металів, наявність депозитів і навіть на поїздки за кордон.

  Разом із новими правилами для отримання субсидії повинні бути виконані і попередні вимоги. До прикладу площа квартири – не більше 130 квадратних метрів, автомобіль, випущений не менш ніж 5 років тому.

 • Крім того, уряд скасував комісії, які ухвалювали рішення щодо нарахування субсидій в окремих випадках.

  Читайте також: Річний тариф: стало відомо, скільки прикарпатці платитимуть за газ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!