Суд Астанова: підозрюваного у вбивстві відпустили до лікаря та в університет, але не змінили запобіжний захід

 • Сьогодні, 17 січня, в Богородчанському районному суді провели чергове засідання у справі Ельдара Астанова.

  Молодика, який підозрюється у вбивстві своєї дівчини, вже відпустили із СІЗО під домашній арешт, а тепер захисники хочуть замінити запобіжний захід із цілодобового арешту на нічний.

  Про це захисники клопочуть і в Богородчанах, і в апеляційному суді Івано-Франківської області.

  Сьогодні на засідання не з’явилися свідки, тому у суді мова йшла лише про зміну підозрюваному запобіжного заходу. Прокурор просив продовжити цілодобовий арешт без змін і, незважаючи на позицію адвокатів, судді із цим погодилися – Астанову продовжили запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

  Також суд надав Ельдару письмовий дозвіл на відвідування лікаря та навчального закладу, бо підозрюваний планує відновитися на навчанні в ІФНМУ.

  Нагадаємо, підозрюваного у вбивстві студента з Франківська тепер судять у Богородчанах – змінився склад суду і справу повертають до початку розгляду.

 • Ще два роки тому студентку з Болгарії Елю Дішлю Зію розшукували рідні та близькі. За кілька днів її тіло з численними травмами знайшли у валізі на дні озера на Прикарпатті. Головним підозрюваним у справі став хлопець вбитої, туркмен Ельдар Астанов.

  У Богородчанському суді справу веде колегія суддів Шишко, Круль та Рибка. Захисники Астанова просили обрати для нього лише нічний арешт, щоб він міг відновитися на навчанні, піти у магазин за продуктами чи викинути сміття.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!