Суд конфіскував посилку із золотими прикрасами зі США, яка прямувала до прикарпатки

 • Золоті вироби, вартістю понад 4000 доларів, були адресовані мешканці Івано-Франківщини

  Галицький районний суд Львова конфіскував золоті прикраси, які навесні цього року виявили працівники Львівської митниці у посилці зі США. Конфісковані прикраси передали у власність держави, інформує “Захід нет”.

  У квітні цього року у підрозділ митного оформлення «Львів-поштовий» надійшла посилка зі США, адресована приватній особі з Івано-Франківської області. У декларації відправник вказав, що в посилці є спортивний костюм та продукти харчування (кава, чай, сир, варення). Однак під час огляду посилки митники виявили набір ювелірних виробів: золоті сережки з цінником 1 тис. доларів США, підвіску з цінником 1 тис. доларів та каблучку з цінником 2250 доларів. Прикраси були в заводських упаковках.

  Митники склали протокол про порушення митних правил, а ювелірні цінності тимчасово вилучили до рішення суду. Вартість коштовностей становить понад 120 тис. грн.

  Згодом Галицький районний суд Львова визнав відправника товару винним у вчиненні правопорушення та наклав на нього стагнення у розмірі вартості товару. А вилучені прикраси суд вирішив конфіскувати у власність держави.

 • Читайте також: На Прикарпатті судитимуть посадовця Пенсійного фонду за хабар

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!