Суд обрав 51 тисячу застави засновнику сервісу “YouControl”

 • Шевченківський районний суд Києва обрав заставу у 51 тисячу гривень для засновника аналітичного онлайн-сервісу “YouControl” Сергія Мільмана.

  Про це йдеться на сторінці “YouControl” y Facebook.

  Мільмана звинувачують у несанкціонованому втручанні у роботу комп’ютерів. Водночас представники “YouControl” вважають, що цими звинуваченнями СБУ тисне на на компанію.

  Крім того, суд постановив, що Сергій Мільман має здати закордонний паспорт, пише ЕП.

  Журналісти та громадські організації написали відкритого листа щодо припинення тиску на зазначену компанію. Його опублікували на сайті “Реанімаційного пакету реформ“.

  Автори листа закликали керівництво СБУ “зупинити свавілля стосовно застосування різних методів тиску на представників бізнесу, суддів, що розглядають справу “YouControl” — відкрито та незаанґажовано розглядати відповідні докази вини у діях керівництва компанії”.

  “Руками Служби безпеки України в березні 2017 року було організовано серію обшуків у офісі компанії “YouControl”. Нагадаємо, ця структура надає безкоштовний доступ до консолідованих державних реєстрів на безоплатній основі, за допомогою чого було проведено сотні журналістських розслідувань”, – зазначили активісти.

  Нагадаємо, аналітики “YouControl” розробили інструмент з оцінки ймовірності банкрутства.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!