Суд обрав міру запобіжного заходу підпалювачу будинку із дітьми у Ворохті

У четвер, 6 лютого, до Івано-Франківського міського суду для визначення міри запобіжного заходу доставили жителя селища Ворохта 1991 року народження.

Його органи досудового слідства обґрунтовано підозрюють у вчинені злочинів передбачених ч. 2 ст. 15, п. п. 1, 2, 5 ч. 2 ст. 115,  ч. 2 ст. 194  Кримінального кодексу України (доконаний замах на вбивство двох або більше людей, у тому числі малолітньої дитини, вчинений способом небезпечним для багатьох осіб та умисне знищення майна шляхом підпалу, що спричинило тяжкі наслідки).

Суд встановив, що підозрюваний перебував у тривалих неприязних відносинах зі своєю колишньою співмешканкою 1984 року народження.

3 лютого 2020 року за результатами розгляду справи по суті в Івано-Франківському апеляційному суді підозрюваному призначили покарання у вигляді 4 місяців арешту. Того ж дня, він будучи обуреним вказаним рішенням суду та позицією, щодо нього потерпілої в суді, перебуваючи у Ворохті, влаштував сварку з останньою, під час якої погрожував знищити житловий будинок у якому вона проживає шляхом підпалу.

З метою реалізації вказаного злочинного плану та умисного знищення майна, діючи з мотивів помсти, підозрюваний розлив бензин на другому поверсі житлового будинку, що в селищі Ворохта, та підпалив його за допомогою сірників, чим створив реальну загрозу життю і здоров’ю людям, які там знаходились.

Унаслідок пожежі четверо осіб 1978, 1984, 2016 та 2019 років народження отримали різного ступеню термічні опіки, а житловий будинок було майже повністю знищено.

Врахувавши важкість злочинів інкримінованих підозрюваному, суд ухвалив застосувати щодо підозрюваного 1991 року народження міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без можливості внесення грошової застави.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!