Суд призначив експертизу «міченого хабара» франківського судді

 • Суд призначив експертизу «міченого хабара», на отриманні якого детективи НАБУ затримали суддю Господарського суду Івано-Франківської області Володимира Булку, повідомляє портал “Слово і діло”.

  Таке рішення ухвалив слідчий суддя Солом’янського районного суду міста Києва Сергій Агафонов за результатами розгляду клопотання детектива.

  Детектив НАБУ у клопотанні вказав, що суддя Булка нібито отримав неправомірну вигоду в розмірі 5000 євро. Зазначені гроші були заздалегідь ідентифіковані і покриті безбарвним препаратом, який світиться при освітлені ультрафіолетовими променями. Також ці кошти були вручені свідкові, який їх надав підозрюваному. Частина зазначених коштів у розмірі 1700 євро знайшли під час обшуку вдома у судді, а 3000 євро – у лівій кишені штанів Булки. У тій же кишені були знайдені гребінець і мобільний телефон Nokia, які також можуть мати на собі сліди безбарвного засобу. Крім того, на руках судді також знайшли сліди цього засобу, які були змиті медичними серветками і упаковані в сейф-пакети.

  У зв’язку з цим, детектив НАБУ ініціював проведення експертизи, на вирішення якої поставили наступні питання: «чи є сліди зазначеного безбарвного засобу на вилучених у Булки грошах, гребінці, мобільному телефоні Nokia і медичних серветках?», а також «чи є ці гроші справжніми грошима?».

  Суддя клопотання задовольнив.

 • Нагадаємо, Стали відомі деталі справи викритого судді-хабарника з Івано-Франківської області

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!