Суд у справі франківських перевізників до виконкому: Cуддя пропонує укласти мирову

Під час слухання справи перевізників проти міськвиконкому про скасування конкурсу перевезення пасажирів на міських автобусних, суддя запропонувала укласти мирову.

За словами відповідача, виконком ніяким чином не намагався дискримінувати учасників конкурсу. Адже всі учасники могли надати інвестиційні пропозиції, таким чином їх допускали до конкурсу. Щодо ТзОВ «Західтехцентр», то в умовах конкурсу йшла мова про вісім автобусів, а у їх інвестиційній пропозиції про оновлення зазначається лише три. Саме тому їх не допустили до участі.

А щодо незавершених дій договорів із перевізниками, заступник директора департаменту житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку Ігор Сенчук зазначив, що  для цих перевізників планують скласти окремі графіки і вони будуть їздити за тими ж маршрутами до завершення дії договору.

Відтак, суддя зауважила, що можливо буде доречним укладання додаткової угоди з усіма перевізниками, які вимагають скасувати конкурс через не завершення дії договорів на перевезення. В договорі чітко прописати умови за якими вони будуть здійснювати подальші перевезення.

«Суд роз’яснює умови примирення. Дайте їм гарантії? І тоді позов буде недоречний», – резюмувала Галина Домбровська.

Наступне судове слухання відбудеться 21 січня 2016 року  о 14.00 годині.

IMG_1716

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!