Суд у справі франківських перевізників перенесли: Представник позивача не з’явився на засідання

 • Сьогодні, 5 лютого, Івано-Франківський міський суд продовжив слухання справи перевізників проти міськвиконкому про скасування конкурсу перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.

  Нагадаємо, що на минулому судовому засіданні позивач стверджував, що міськвиконком не дотримався процедури погоджень паспортів. Представник “Західтехцентр” зазначила, що маршрутні паспорти погоджені Державтоінспекцією після друку про проведення конкурсу, а мали б бути згідно з законом до винесення оголошення про конкурс. Утім представник Устинський зазначив, що потрібно визначити чи мова йде про загальні регулярні спеціальні перевезення чи пасажирські. Названі позивачем пункти, кажуть, представники міськради, стосуються регулярних спеціальних, а не регулярних пасажирських. При погоджені паспортів керувалися законом про транспорт, а у законі не визначено чи мають погоджуватися паспорти ДАІ до чи після. Крім того, варто зазначити, що Західтехцентр підписав погодження паспорту маршруту, тобто він погодився із ним, а тепер говорить про неправильну процедуру погодження паспорту.

  На сьогоднішнє судове засідання з’явилися представники міськвиконкому, перевізників. Крім того, вперше з’явився і представник перевізника Сохана. Але не з’явився представник позивачів Гнатіва, Івако і Бойка.

  Суддя Домбровська повідомила, що до суду надійшло клопотання від позивачів, щоб судове засідання перенести, оскільки їхній представник знаходиться у відрядженні в Долині. Суддя задовольнила таке клопотання, оскільки раніше позивачі не зловживали довірою суду.

  Насутупне судове засідання у цій справі відбудеться 4 березня 09:00.

 • lgk6HqvD6Hg

  Нагадаємо, суддя Галина Домбровська запропонувала перевізникам та депараменту укласти мирову.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!