Суд у справі франківських перевізників: Позивач, каже, що міськвиконком не дотримався процедури погоджень паспортів

Сьогодні, 21 січня, Івано-Франківський міський суд продовжив слухання справи перевізників проти міськвиконкому про скасування конкурсу перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах.

Нагадаємо, минулого засідання суддя Галина Домбровська запропонувала перевізникам та депараменту укласти мирову. До суду не з’явилися треті особи окрім “Турист ІФ”, втім усі були повідомлені про засідання суду. Суд на стадії пояснення сторін.

Сьогодні суд зазначив, що буде доцільно розділити справи Гнатіва та ТОВ Західтехцентр, адже позов останніх затягує справу Гнатіва. Та поцікавилась, чи їздить Гнатів по своїх старих маршрутах згідно договору.

“Їздять автобуси по маршрутах 56 та 61, але по одній машині на маршрутах”,- пояснив Гнатів.

Суддя нагадала сторонам про примирення, ми думали створити додаткову угоду. Представник міської ради Устинський пояснив, що у зв’язку із реорганізацією і створення управління транспорту питання примирення не розглядалося. Так, суд розпочав слухання сторін. Представних “Західтехцентр” зазначила, що маршрутні паспорти погоджені Державтоінспекцією після друку про проведення конкурсу, а мали б бути згідно з законом до винесення оголошення про конкурс.

Втім Устинський зазначив, що потрібно визначити чи мова йде про загальні регулярні спеціальні перевезення чи пасажирські. Названі позивачем пункти, кажуть, представники міськради, стосуються регулярних спеціальних, а не регулярних пасажирських. При погоджені паспортів керувалися законом про транспорт, а у законі не визначено чи мають погоджуватися паспорти ДАІ до чи після. Крім того, варто зазначити, що Західтехцентр підписав погодження паспорту маршруту, тобто він погодився із ним, а тепер говорить про неправильну процедуру погодження паспорту. Суддя Домбровська наголосила, що суд та сторони мають добре розібратися у нормі закону, щоб вирішити спір щодо того коли потрібно затверджувати паспорт регулярних спеціальних перевезень (маршруток).

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!