Суд у справі Коцаби переходить в стадію дебатів

 • 20 квітня в Івано-Франківському міському суді відбулося чергове засідання у справі Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді.

  На нинішньому засіданні оглянули речові докази і речі, які були вилучені при обшуку. Зокрема, прокурор надав суду чорний пакет, де зберігалися мобільний телефон, сімкартки, картки пам’яті, системний блок підсудного. Інші речі, зазначив прокурор, повернули дружині Коцаби.

  Разом з тим, 9 тис. євро, 6 тис. доларів і 7 тис. гривень передані в банк на зберігання, зазначила суддя. Правозахисник Тетяна Монтян спитала, чи банк не збанкрутував, а прокуратура надала документ про те, де зберігаються гроші.

  Адвокат підсудного Судима попросив долучити документи про те, що Коцаба був журналістом телеканалу «ЗІКу», учасником Медіа-форуму та членом медіа профспілки.

  Сулима пояснив, що у матері Коцаби є два сини в США, тож саме вони надсилали їй кошти. Каже, документи, які це підтверджують, також є. Прокурор попросив переглянути заявлені папери. Водночас, прокурор попрохав більше не долучати документи з «Вестерн юніон», бо вони не підтверджують походження тих грошей, які були вилучені в Коцаби. До того ж, там є виписки про операції, які відбувалися вже після вилучення коштів.

  Суд ухвалив перейти до дебатів. Їх призначили на 11 травня. Разом з тим, судді долучили всі документи, які просив захист.

  13045605_983486511729523_1215634897_n

 • Нагадаємо, на суді Коцаби провели огляд речових доказів, серед яких є акредитація ЛНР.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!