Суд у справі Коцаби: прокурор просить вирок у вигляді 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна

 • 11 травня в Івано-Франківському міському суді відбулося засідання у справі Руслана Коцаби, якого звинувачують у державній зраді.

  На початку засідання суд зачитав обвинувальний акт. Проте обвинувачений свою вину не визнав. Далі, слово дали обвинуваченню.

  Зокрема, прокурор спростовує  слова Руслана Коцаби, що той має право на свободу слова. Мовляв, це мають бути вільні висловлювання, а не неправдива інформація.

  «Він не міг бути у всіх місцях і брати участь у всіх подіях. Якби хотів, то міг би об’єктивно збирати інформацію», – наголосив на суді прокурор.

  На його думку, підсудний умисно спотворював інформацію. «Чому він, український громадянин, закликав воювати? Росія тоді була визнана агресором щодо України. Але він про це не говорив», – каже прокурор.

  При призначенні покарання прокурор попросив суд врахувати тяжкість злочину. Мовляв, це особливо тяжкий злочин. Обвинувачення наголошує на тому, що не встановлено обставин, які би пом’якшували вирок.

 • Відтак, прокурор просить визнати зрив мобілізації та присудити сім років і державна зрада –  13 років з конфіскацією майна. Врешті, застосовувати другу статтю і судити по ній.

  «13 років і конфіскація усього майна, мовляв, Коцаба все це робив із корисних мотивів», – зазначив прокурор.

  12647690_937811496297025_743023801_n1

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!