Суд у справі Синишина: захисник просить закрити провадження

  • Сьогодні, 30 листопада, під час судового засідання у справі екс-інженера Віктора Синишина після короткої перерви перейшли до дебатів.

    Нагадаємо, в Івано-Франківському міському суді продовжують розглядати адміністративне правопорушення у справі порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. Правопорушником виступає інженер КП «ЄРЦ» (тепер МІУК) Віктор Синишин.

    Прокурор Ігор Буджак переконаний, що одним із доводів сторони захисту є те, що він не є об’єктом, захист помилково тлумачить закон. Прокурор наголошує на тому, що пройшли строки позовної давності. Також він акцентує на тому,  що Віктор Синишин вклав у розвиток фірми  власні кошти, а тому  зацікавлений у прибутку. Сторона обвинувачення вважає, що екс-інженер діяв в умовах суперечності між приватними та службовими обов’язками, тому просить визнати Віктора Синишина  винним.

    «Враховуючи те, що ст. 28 передбачено строки щодо адмінстягнення, а вони вичерпані, то прошу Синишина  визнати винним і закрити справу», – сказав прокурор.

  • Захисник Синишина вважає, що він не був посадовою особою, і не наділений повноваженнями керівника.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!