Суд виніс вирок 26-річному франківчанину, який погрожував зброєю відвідувачам “Dj Cafe”

В четвер, 24 березня, Івано-Франківський міський суд виніс вирок у кримінальному провадженні стосовно мешканця Івано-Франківська 1990 року народження – за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю).

Суд  встановив, що вранці, 27 січня 2016 року, підсудний, перебуваючи у нетверезому стані, разом зі своїм товаришем на автомобілі “Фольксваген” під’їхали до відпочинкового закладу у центрі міста “Ді Джей Кафе”.

-gihQ4VgDwc

Вийшовши з автомобіля, обвинувачений взяв автомат «Калашникова» в руки, відвів затвор зброї у крайнє заднє положення та направив його в сторону кафе. Після цього невідомий вирвав з його рук вогнепальну зброю.

В судовому засіданні підсудний пояснив, що знайшов зброю на дамбі річки Бистриця Надвірнянська днем раніше. Зброю чоловік сховав у себе вдома в мікрорайоні Опришівці. Після чого по нього заїхав його товариш. Підсудний переклав автомат зі схованки до автомобіля і вони поїхали відпочивати та розважатися до центру міста. Далі вже трапилася пригода біля “Ді Джей Кафе”.

BDXNiuk9ltM

Нагадаємо, в Івано-Франківську хочуть обмежити режим роботи нічного клубу ”Dj Cafe”.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!