Суд закрив справу Ляшка: він хоче перемогти на президентських виборах

 • Про це таке рішення суду повідомив сам Ляшко після засідання, пише УП.

   “Справу закрито, ніякого правопорушення немає. Ми не порушуємо закон”, – заявив Ляшко.

  “Це сфальсифікована справа, бо я точно знаю, що я нічим іншим, крім депутатської діяльності не займаюся. Вони приховали докази відсутності в моїх діях правопорушення. І вони сфальсифікували протокол”, – зазначив він.

  Ляшко наголосив, що має намір йти на наступні президентські вибори, тому намагається дотримуватись закону.

  “У мене великі амбіції, я хочу перемогти на президентських виборах, я хочу, щоб ми перемогли, тому ми дуємо на холодну воду… Перш ніж щось робити, я думаю, я не порушую закон. Це моя позиція”, – зазначив він.

  Ляшко при цьому заявив, що хоче ініціювати позачергове засідання Верховної Ради для розгляду проекті про імпічмент, зняття депутатської недоторканності.

  У свою чергу прокурор у цій справі Валентина Сеник пояснила, що вона не виступала стороною обвинувачення.

  “Це не обвинувачення. Це є підтримання протоколу. Забезпечення прокурора у розгляді протоколу у вчиненні адміністративного правопорушення пов’язаного з корупцією”, – сказала вона.

 • Синик заявила, що не побачила доказів вини Ляшка у справі. Так, за її словами, НАЗК заявляла, що Ляшко є одним із акціонерів товариства. “Однак такі докази в реєстраційній справі, а це є першоджерело, відсутні”, – заявила Сеник.

  Вона зауважила, що “уповноважена особа НАЗК склала протокол на підставі своїх внутрішніх переконань і здобутих доказів”. Рішення суду може бути оскаржено.

  Печерський суд розглядав подання НАЗК щодо Олега Ляшка. НАЗК звинувачувала його у суміщенні виконання депутатських функцій із роботою головним редактором газети “Політика”.

  Мосійчук стверджує, що газета не виходить “вже близько 10 років”. У своїй декларації  Ляшко задекларував 33,33% корпоративних прав на ЗАТ “Редакція газети “Політика”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!