Суд залишив на посаді франківського патрульного, який затримав екс-полковника міліції

  • 25 жовтня 2017 року року колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Івано-Франківської області  розглянула у відкритому судовому засіданні матеріали за апеляційною скаргою захисника Якубчака Олега Романовича в інтересах підозрюваного Гончарука Л.М. на ухвалу Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від 19 жовтня 2017 року, якою його відсторонено від посади командира роти №1 Управління патрульної поліції у місті Івано – Франківську Департаменту патрульної поліції Національної поліції України на строк до 18 грудня 2017 року.

    В результаті розгляду апеляційну скаргу захисника Якубчака О.Р.  в інтересах підозрюваного Гончарука Л.М. задоволено, а ухвалу слідчого судді Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області від  19 жовтня 2017 року скасовано та постановлено нову ухвалу, якою відмовлено в задоволенні клопотання старшого слідчого в ОВС слідчого відділу прокуратури Івано – Франківської області, Яковишина С.З., про відсторонення підозрюваного Гончарука Л.М. від посади в рамках кримінального провадження № 42017090000000096 від 21.06.2017 року, повідомили у прес-службі Апеляційного суду.

    Ухвала набрала законної сили з моменту її проголошення, та оскарженню в касаційному порядку не підлягає, а її повний текст буде оголошено о 15  год. 00  хв. 26 жовтня 2017 року.

    Нагадаємо, Прокуратура закрила справу проти СБУшників, які билися з франківським поліцейським під Маріуполем

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!