Суддя відсидить у в’язниці сім років за хабарництво

 • За матеріалами СБ України Ульянівський суд Кіровоградської області збільшив вирок першої інстанції та засудив до семи років позбавлення волі за хабарництво суддю Савранського суду Одеської області, а секретаря того ж суду ‒ до п’яти років.

  Співробітники Служби безпеки України спільно з Генпрокуратурою затримали суддю та судового секретаря у 2013 році під час отримання хабара. Правоохоронці встановили, що суддя вимагала п’ять тисяч доларів США від дружини обвинуваченого у справі щодо незаконного обігу наркотиків за винесення вироку без позбавлення волі. Секретар виступала у ролі посередника, повідомили у прес-службі СБУ.

  Рішенням суду обох зловмисниць визнано винними за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України. Судді призначено покарання у вигляді семи років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані зі здійсненням правосуддя терміном на три роки та з конфіскацією всього належного їй майна в дохід держави.

  Судовий секретар засуджена до п’яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади на держслужбі терміном на один рік, також з конфіскацією майна. Справа розглядалася повторно, оскільки вирок першої інстанції був скасований Апеляційним судом.

  Наразі вирок набрав законної сили.

  Нагадаємо, В Івано-Франківську на хабарі затримали капітана військової частини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!