Судимося щодо розскління «Дністра», – Марцінків

 • В суд подала Івано-Франківська міська рада.

  Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що влада проти перейменування «Дністра» на «Nadiya Palace”, а справа щодо розскління колонади у суді.

  Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі.

  «Ми проти перейменування. Це перше. Зараз судимося щодо розскління. Справа – у суді. Нещодавно закликав громадськість, яка виступала проти заскління колонади, звертатися в міську раду, аби підготувати спільний позов», – пише він. 

  Мер додає, що позов є, але лише від міської ради.

  «На жаль, ніхто не долучився до спільної заяви. І не треба спекулювати», – наголосив Марцінків.

  Така заява міського голови викликала шквал коментарів під дописом.

  «Коли ми вже побачимо реальні результати, а не заяви стурбованої влади? Руслан Романович, може пора брати кувалду і валити те скло?», – Ірина Гаврилюк.

  «Місто, мерія, не зробило свою роботу вчасно. Громада допомагає, вказує – не треба знімати з себе відповідальність і назад пальчиками показувати. Люди обирали вас, а не ви їх, пане мер)
  Шо там по нагороді пана Бойка, ще мало підстав, аби її забрати?», – Роман Турій.

  Є й франківці, які готові висловлювати аргументи у суді:

  «Цього позову щодо розіскління достатньо. Якщо потрібно аргументувати виступами в суді – я, наприклад, готовий ходити на засідання, лиш би давали слово і лиш би знати, коли вони. А позов про решту злочину є інший. То довша історія. Але то наша спільна історія», – Ростислав Шпук.

  Нагадаємо, ще влітку 2021 року в Івано-Франківську розгорівся скандал довкола будівельних робіт, які вели на історичній пам’ятці – в колишньому готелі “Дністер”.

  За п’ять років над спорудою виросли два додаткові поверхи та вежа з годинником. Зараз взялися до бічних колонад – спроба засклити громадський простір та облаштувати приватну парковку біля будівлі викликала чергову хвилю обурення містян.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!