Світлана Онищук: «Нехай любов до рідного краю нас об‘єднає»

 • У селі Старий Угринів, що на Калущині, відбулось підняття найбільшого державного прапора України на Прикарпатті.

  Упродовж 17 років напередодні Дня незалежності України відзначають День державного прапора України.

  Саме за ініціативи президента по всій Україні встановлюють флагштоки з державним прапором.

  «Ми вшановуємо державний прапор України, це наш символ, під яким хлопці захищають кожного українця від ворога, щоб наші діти мали радісне дитинство, вивчали українську мову. Наші батьки пройшли тернистий шлях, аби мати демократичну державу з Європейськими цінностям», – говорить Світлана Онищук.

  Голова ОДА наголошує, що церемонія підняття прапора це подія, яка об’єднує усіх.

  «Ця ініціатива президента України об‘єднала всіх. Ми будемо справжніми українцями, коли об‘єднаємось навколо такого символу як державний прапор. Нехай любов до рідного краю нас об‘єднає», – акцентує Онищук.

  За допомогою прямої трансляції усі області України об’єднались із Черкащиною, де на піднятті прапору був присутній президент України Володимир Зеленський.

  «У нас з вами велике сімейне свято – день символу нашої великої сім‘ї, День прапора. У 30-ту річницю відновлення Незалежності ми піднімемо тут, у географічному центрі країни, де б‘ється серце держави. Це дійсно символ того, що підійматись вгору і бути на висоті набагато легше разом, і одночасно будуть здійматись тисячі державних прапорів в усіх містах та регіонах. Це більше, ніж прапор, ніж офіційний атрибут, це символ крізь століття боротьби за незалежність. Це наставник, який мотивує, янгол-охоронець, що майорить в небі», – говорить Володимир Зеленський.

  Президент подякував усім, хто робить кольори державного прапора.

 • «Дякую нашим військовим, ветеранам, волонтерам, медикам, науковцям, освітянам, студентам, пожежникам, прикордонникам, тренерам. Нашим громадянам, які платять податки, не порушують закони, є громадянським суспільством», – каже Зеленський.

  З нагоди свята учасниці бойових дій Ользі Клименко вручили квартиру за ініціативи президента України за кошти обласного бюджету.

  До церемонії підняття прапора долучились бійці АТО/ООС, ровесники незалежності України, учасники олімпійських ігор та випускники шкіл Новицької громади.

  Цей стяг буде найбільший на Прикарпатті. Висота флагштоку разом з підйомним механізмом – 50 м, розмір полотна прапора – 8×12 м.

  Нагадаємо, в Івано-Франківську урочисто підняли державний прапор

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!