Світлі голови: чи відзначають прикарпатські блондинки “професійне” свято

Сьогодні, 31 травня, відзначаються Міжнародний день білявок. Згідно з офіційною версією походження свята, його ініціаторами виступили американські блондинки-адвокати, яких колеги-чоловіки не сприймали як рівних, перешкоджали їх кар’єрному зростанню, натякаючи на низький рівень інтелекту в білоголових жінок-колег. І коли блондинкам набридло постійно терпіти образливі жарти з приводу кольору волосся, вони вирішили боротися за свої права шляхом заснування свята на свою честь, пише znaj.ua.

«Галицький кореспондент» вирішив поцікавитись у відомих блондинок Івано-Франківська чи впливає колір волосся на їхнє життя.

Лікар-педіатр та заслужений лікар України Оксана Манюх розповідає, що не задумувалася над тим, чи впливає її колір волосся на життя. Каже, що швидше за все – ні.  «Я самодостатня жінка і на колір волосся не звертаю уваги», – розповідає пані Оксана. На її думку блондинок сприймають у не найкращому сенсі тільки недолугі. Адже колір волосся жодної ролі не грає. Головне – сама людина, і як вона себе поводить.

А от екс-депутатка міської ради Світлана Оришко зізнається, що в житті доводилось використовувати свій колір волосся. Мовляв, в одній ситуації їй треба було зіграти справжню блондинку. «Плюс у тому, що тебе серйозно не сприймають і дають інформацію, яку потім можна використати для себе», – розповідає пані Світлана. Проте були у неї і випадки, коли її колір волосся використали у поганому значенні та сказали, що вона нічого не розуміє, а вміє тільки гарно говорити.

«Насправді, колір волосся не показник інтелекту чи розуму. Кожен колір прекрасний, але є така тенденція, що блондинки вміють грати і користуватись своєю красотою… Я вважаю, що моє волосся індивідуальне  та особливе», – додає Світлана Оришко.

Результат пошуку зображень за запитом "світлана оришко"

Бізнесвумен Оксана Мельник каже, що День блондинок не святкує, але приємно, що таке свято є. Жінка розповідає, що певними «штучками» білявок не користується. На життя колір волосся також не впливає, але їй подобається своє відображення в дзеркалі. «Можливо я думала змінити колір волосся, але не ризикнула б це зробити», – розповідає пані Оксана.

Світлина від Оксани Мельник.

А заслужений майстер спорту України Катерина Соловей про те, що сьогодні Міжнародний день білявок вперше почула від нашого журналіста. «Моє волосся на життя ніяк не впливає і ніколи не доводилось акцентувати увагу на ньому», – зазначає спортсменка. Також вона додає, що раніше була різною, але згодом стала блондинкою, бо інший колір їй не так личить, як цей.

Пов’язане зображення

Кореспондент «ТСН» Алла Пасс каже, що її сьогодні  навіть оператор вітати не захотів, мовляв не хоче образити. “Не можу сказати, що колір волосся впливає на моє життя, але бути блондинкою – класно! Жарти про блондинок сприймаю добре, хоч і не користуюся цим у житті. Сьогодні навіть попросила мене у соцмережі вітати виключно анекдотами на цю тему і знаєте який найсмішніший? “Чому анекдоти про блондинок завжди короткі? – Щоб брюнетки могли їх запам’ятати”, – сміється Алла Пасс.

 

Читайте також: Президент України зустрів свою любов на Прикарпатті

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!