Світова федерація українських жіночих організацій заснувала іменну стипендію відомої прикарпатки

 • У пам’ять про Анну Кісіль, Голову Світової Федерації Українських Жіночих Організацій (2018–2020), відому діячку української діаспори, Світова Федерація Українських Жіночих Організацій заснувала Стипендію імені Анни Кісіль для вивчення української мови.

  Про це повідомили у пресслужбі організації.

  Анна Кісіль особливу увагу приділяла збереженню української ідентичності молоді за кордоном, зокрема дбала про вивчення української мови та популяризацію її в молодіжних середовищах. Підтримуючи освітні проєкти в діаспорі та Україні, Анна Кісіль зокрема стала меценатом видання першого підручника з української мови як іноземної «КРОК-2», створеного за міжнародними стандартами у Міжнародному інституті освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка», та сприяла розвитку освітнього порталу «Крок до України» МІОК.

  Щорічна Стипендія СФУЖО покриває кошт курсу українознавства для п’яти молодих українок із діаспори на Міжнародних школах україністики МІОКу «Крок до України».

  Положення про цю Стипендію, включно з інформацією про подання заявок та умови відбору на її отримання, СФУЖО поширить у березні.

  До слова, Анна Кісіль народилася у Яремче. У 1990-му році емігрувала в Канаду. З 2018-го по 2020-й очолювала Світову федерацію українських жіночих організацій. Померла жінка у 2020-у році після року боротьби із тяжкою хворобою.

  До теми: Франківська викладачка стала переможницею премії «Для жінок у науці»

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!