Світовий банк здійснюватиме закупівлі через ProZorro

 • Світовий банк планує закуповувати через ProZorro товари та послуги для своїх проектів в Україні.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

  Як наголошується, Світовий банк завершив оцінку функціонування електронної системи публічних закупівель ProZorro в Україні.

  “Метою цієї місії було перевірити, чи відповідає ProZorro вимогам Багатостороннього банку розвитку (MDB – Multilateral Development Bank) щодо проведення електронних публічних закупівель з використанням механізмів електронних реверсивних аукціонів”, – повідомляє МЕРТ.

  Згідно з повідомленням, в результаті проведення оцінки Світовий банк зробив позитивний висновок щодо використання ProZorro за методами закупівель “Закупівлі у вільній торгівлі” та “Національні конкурсні торги”.

 • “Результати цієї оцінки – основа для прийняття Світовим банком рішень щодо використання системи для проведення закупівель, які ним фінансуються. Оцінка підтвердила, що Світовий банк може використовувати ProZorro для проведення закупівель товарів, послуг та робіт в Україні”, – йдеться у повідомленні.

  Станом на травень 2017 року загальна економія за завершеними закупівлями, що здійснювались через систему ProZorro, перевищила 16,7 млрд гривень.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!