Священника з Прикарпаття нагородили відзнакою за капеланську службу

 • Нещодавно капелану Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Роману Залеському, який є парохом храму Різдва Пресвятої Богородиці Єзупільського протопресвітеріату, що в с. Ганнусівка, вручили почесну відзнаку-медаль «Доблесть Прикарпаття».

  Нагороду священнослужителю вручили голова Єзупільської селищної ради Ігор Лукашевич та староста с. Ганнусівка Галина Соколюк, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську Архієпархію УГКЦ.

  Священнику подякували за жертовність й великі зусилля у волонтерстві, за духовний супровід і моральну підтримку місцевої громади, а також за патріотизм та допомогу ЗСУ, зокрема, захисникам України з ганнусівської громади, що наближає перемогу України.

  Довідково:

  Нагорода «Доблесть Прикарпаття» заснована Івано-Франківською обласною радою в липні 2022 році.

  Таку відзнаку вручають «за жертовність та зусилля, проявлені у волонтерській діяльності, організації та наданні матеріальної, фінансової та іншої допомоги ЗСУ, іншим військовим формуванням України для відсічі збройної агресії Російської Федерації, спрямованої проти суверенітету і територіальної цілісності України.

  Читайте також: На Прикарпатті унікальні експонати з музею Бандери перенесли у сховища

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!