Святослав Михайлюк у складі БК “Канзас” вийшов у чвертьфінал плей-офф NCAA

• Команда українського баскетболіста Святослава Михайлюка “Канзас” пробилася в чвертьфінал плей-офф студентської ліги NCAA (США), повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Федерації баскетболу України.

Святослав Михайлюк

В 1/8 фіналу “Джейхокс” перемогли команду університету “Меріленд”, за яку свою американську кар’єру розпочинав єдиний представник від України в НБА Олексій Лень — 79:63.

С.Михайлюк у цьому матчі відіграв 11 хвилин, набрав 4 очки (1/1 двоочкових, 2/3 штрафних), зробив 2 підбирання при 2 фолах.

У раунді “Elite Eight” (чвертьфінал) “Канзас” українського баскетболіста битиметься з командою університету “Віланова”.

• Довідка УНН: 18-річний уродженець Черкас С.Михайлюк входив до топ-10 найкращих молодих баскетболістів Європи за підсумками 2014 року. З 2012 по 2014 роки виступав в українській Суперлізі за “Черкаські Мавпи”. У 2014 році отримав запрошення від баскетбольних клубів університетів США таких, як — “Вірджинія”, “Айова”, “Орегон” та “Канзас”, за який зараз і проводить свої виступи.

Нагадаємо, що у складі баскетбольного клубу “Франківськ” “засвітилася” столична модель.