Сич і Гончарук відкрили ФАП у прикарпатському селі

 • Сьогодні в селі Монастирчани Богородчанського району після капітального ремонту відкрили приміщення ФАПу, реорганізованого в амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

  З цієї нагоди на урочистості завітали голова облдержадміністрації Олег Гончарук та голова обласної ради Олександр Сич.

  У вітальному слові очільник Прикарпаття побажав працівникам закладу та жителям села міцного здоров’я і зазначив, що  відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини дасть змогу наблизити до пацієнтів надання якісних та своєчасних лікарських послуг.

  «Незалежно від того, де розташована медична установа – в обласному, районному центрі, місті чи у селі, – лікарські послуги мають бути однаково якісними та надаватись у  належних умовах, – підкреслив Олег Гончарук. – Саме тому вкрай актуальним є вирішення тих питань, які стосуються забезпечення якісної медичної допомоги, зокрема, створення амбулаторій загальної практики сімейної медицини».

  Голова обласної державної адміністрації також відзначив вагомий внесок громади Монастирчан у відбудову медичного закладу, адже на ремонтні роботи вони зібрали кошти на співфінансування.

  Слід відзначити, що проект амбулаторії загальної практики сімейної медицини «Крок назустріч людям» було розроблено у 2016 році.

  За кошти, зібрані у рамках проекту, вдалося замінити покрівлю закладу, фасад, облагородити територію довкола амбулаторії, провести водопостачання та водовідведення, збільшити кількість кабінетів.

  Варто додати, що відтепер в установі працюватимуть  10 медичних працівників, що дасть можливість надавати більш кваліфіковані та якісні послуги пацієнтам.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!