Ситуація напружена: у Калуській ЦРЛ почав хворіти медперсонал

 • Ситуація у Калуській ЦРЛ протягом тижня була стабільно напруженою. Кількість ковідних хворих у межах 180-200.

  Про це сьогодні на оперативній нараді повідомив головний лікар Калуської ЦРЛ Іван Красійчук, інформує «Калуш ФМ».

  «Якщо брати до уваги, що на 445 ліжках, які загалом є у лікарні, зараз 415 хворих, то напруження на заклад досить суттєве», – зазначив він.

  На ранок 5 листопада у стаціонарі перебував 181 ковідний хворий і були зайняті 154 кисневих точки. Хворі поступають тяжкі. Щодня 18-22 нових пацієнти.

  За минулу добу використали 3,9 тонни кисню. Киснем і медикаментами лікарня забезпечена.

  Спостерігається також висока летальність серед ковідних хворих. Так, за жовтень померли 52 пацієнти, а в листопаді – 4.

  Бідою, за словами Івана Олексійовича, є те, що починає хворіти медперсонал. Наразі в лікарні 15 хворих, п’ятеро з яких – лікарі.

  Щодо вакцинації працівників, то вона сягає 64%. Але головний лікар сподівається, що показник ростиме, бо смертність висока і це найпереконливіший аргумент для вакцинації.

  Також Іван Красійчук наголосив, що є проблема із дихальною апаратурою, бо вона стара, в реанімації ще 2010 року. Апарати ламаються, оскільки працюють постійно. Поки що в роботі тільки три апарати ШВЛ. Самостійно придбати їх лікарня не може. Вартість звичайного робочого ШВЛ-апарата в межах 900 тис. грн – 1 млн грн.

 • Перший заступник Калуського міського голови Мирослав Тихий доручив вивчити це питання, щоб допомогти лікарні із придбанням нового обладнання.

  Про ситуацію у міській лікарні доповів Микола Гудим. Він зазначив, що в стаціонарі  перебуває 91 ковідний хворий. Серед них лише 11 вакцинованих.

  Відсоток вакцинації медперсоналу вже становить 67,7%.

  Щодо стоматполіклініки, то в цьому закладі від коронавірусу щепилися 67% працівників. Так само спостерігається захворювання персоналу. Тільки цього тижня додалося восьмеро хворих, повідомив директор Олег Шкляр.

  Читайте також: За минулу добу COVID-19 підтвердили у 926 прикарпатців

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!