“Ситуація з підтопленням Івано-Франківської та Херсонської областей стабілізувалася”, – ДСНС

8 червня в ДСНС України під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо ліквідації наслідків підтоплень, спричиненими негодою.

“Кабінет Міністрів України готовий допомогти регіонам, які найбільше постраждали внаслідок негоди – передусім через рясні дощі з вітром і градом, і я закликаю місцеву владу так само долучатися до подолання наслідків лиха”, – сказав Глава Уряду на початку засідання.

Голова ДСНС Микола Чечоткін прозвітував про заходи, які здійснюються рятувальниками в областях, де внаслідок сильних дощів з 1 по 7 червня, сталися підтоплення.

“Йдеться про Рівненську, Івано-Франківську, Чернівецьку, Хмельницьку, Вінницьку, Кіровоградську, Миколаївську та Херсонську області. Найбільш складна ситуація відмічалася з 6 на 7 червня. Зокрема, в Івано-Франківській області було підтоплено 39 житлових будинків та 210 дворогосподарств, у чотирьох населений пунктах Косівського району зруйновано житловий будинок, міст і три автомобільні переїзди на дорогах місцевого значення, а у Тлумацькому районі стався зсув ґрунту на автодорогу Івано-Франківськ – Тернопіль. В Херсонській області було підтоплено 150 дворогосподарств в селі Нова Маячка Олешківського району”, – сказав Микола Чечоткін.

“На цей час ситуація стабілізувалася. На території Івано-Франківської області підтоплень немає, а в Херсонській області залишаються підтопленими 73 присадибні ділянки”, – додав він.

“В цілому ж, починаючи з 20 травня, до ліквідації наслідків негоди залучалося близько 3 тис. осіб та 900 од. техніки, у тому числі від ДСНС 2 тис. чоловік, 520 од. техніки, 300 мотопомп та 16 плавзасобів” – зауважив Голова ДСНС.

З огляду на нестабільність гідрометеорологічної ситуації, Микола Чечоткін також зауважив на пріоритетних завданнях для органів влади. Відповідні пропозиції були подані до проекту протокольного рішення Державної комісії.

У свою чергу, Глава Уряду подякував за організацію ліквідації наслідків негоди.

Нагадаємо, На Косівщині негода зруйнували майже півтори сотні будинків, шляхи і переправи

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!