Талант і зрілість нації: у Франківську дискутували учасники клубу «Вершини»

 • Учора, 25 лютого, у ресторані «Піросмані» відбулся чергове, шістнадцяте засідання інтелектуально-філософського клубу «Вершини», ініціатором та організатором якого є відомий громадський діяч Віталій Перевізник.

   

  Незмінною ведучою зустрічей є відома прикарпатська письменниця та літературознавець Ольга Деркачова.

   

  У рамках заявленої теми «Ставлення до талановитих як мірило моральної зрілості нації» розмова точилася також і про постать Івана Франка та Лесі Українки, 145-ліття якої учора відзначали, і про проблеми сучасної педагогічної сфери, і про психологію талановитої молоді.

   

 • 16-те засідання «Вершин» відбулося за співорганізації спортклубу «Каменяр» Колдежу фізичного виховання в особі його директора Любомира Пасічняка.

  12782049_1143305142376375_871590293_n

  На зустрічі з пізнавальними доповідями виступили професор, кандидат педагогічних наук, письменниця Ольга Слоньовська; доктор психологічних наук, професор Лариса Міщиха; професор, доктор філологічних наук Роман Голод; психолог, депутат облради Наталка Чаплинська; директор Івано-Франківського державного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Віталій Кодря; режисер, громадський діяч Олег Ущенко; поетеса, перекладач, кандидат філологічних наук Галина Петросаняк; педагог, видавець, громадська діячка Галина Литвин та ін.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!