Тариф на електроенергію для населення буде нижчим, – Денис Шмигаль

 • За ініціативи Президента Володимира Зеленського, тариф на електроенергію для домогосподарств, які споживають менш як 250 кВт на місяць, знизять до 1,44 грн за кВт/год.

  Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Уряду 11 серпня, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  Очільник Уряду зазначив, що для домогосподарств з місячним рівнем споживання понад 250 кіловатів тариф на електроенергію залишиться без змін.

  “Для тих українських родин, які споживають понад 250 кВт на місяць ціна залишається без змін – тобто 1 гривня 68 копійок”, – повідомив урядовець.

  Нові правила почнуть діяти з 1 жовтня 2021 року. Прем’єр-міністр також зупинився на питаннях щодо тарифів на газ.

  “Компанія “Нафтогаз” запустила тарифний план “Комфортний сезон”. За цим планом кубометр газу буде коштувати 7,96 грн з ПДВ незалежно від того, якою буде ринкова ціна на біржах. Тарифний план діє з 1 жовтня 2021 року до 30 квітня 2022 року. Це дійсно дуже вигідна пропозиція, адже ми бачимо, що ціни на газ на європейських біржах майже досягли 20 гривень за кубічний метр блакитного палива”, – заявив Прем’єр-міністр України.

  Нагадаємо, мережі АЗС продовжують підвищувати ціни на автогаз

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!