“Тату Заради Звірят”: у Франківську відбудеться благодійний фестиваль

 • Цієї суботи, 8 жовтня, в Івано-Франківську пройде благодійний фестиваль “Тату Заради Звірят”.

  На один день студентський простір “Paragraph” перетвориться на тату-салон з музикою від Dj Zakhidna та DJ Man Called Eugene, пише “Галицький кореспондент“.

  Окрім тату від 6 українських майстрів та майстринь і музики, на фестивалі можна буде придбати благодійні футболки, стікери, шопери та поїсти смачної веганської їжі.

  “Тату Заради Звірят” – проєкт громадської організації “Відкриті клітки Україна” спільно з тату-майстрами та майстринями України. Художники та художниці створюють ескізи із зображеннями тварин та рослин, а дохід із татуювань йде на благодійність.

  Цьогоріч зібрані кошти будуть спрямовані на підтримку ГО “Львівська Веганська Кухня“, яка надсилає продукти для військових-веганів та годує переселенців веганською їжею у Львові, а також на утримання фермерських тварин притулку “Вуглик“.

  Фестиваль відбудеться в студентському просторі Paragraph на вул. Шевченка, 57 (біля входу в Прикарпатський університет). Час проведення фестивалю: 11.30 – 19.30.

  Детальніше про подію – у Фейсбук. Вхід – без фіксованої ціни, відвідувачі зможуть залишити будь-який донат. Ціну на татуювання формують татуери. Ознайомитися зі списком учасників та отримати контакти, щоб обрати та записатися на татуювання, можна в Instagram проєкту.

  Уперше “Тату Заради Звірят” пройшов у Івано-Франківську влітку 2019 року, а також раніше регулярно відбувався у Львові та Києві.

  До теми: Лама відвідала сім’ю, яка першою оселилася в єврокурені

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!