Татуювальник – вбивця сидітиме у в`язниці довічно

  • Батьки 20-річної студентки з Коломиї Анни Павленко, яку жорстоко вбив тату-майстер в Умані, подали апеляцію на рішення Уманського міськрайонного суду, який засудив вбивцю їх дочки лише до 14 років ув’язнення.

    14 років ув’язнення за жорстоке вбивство 20-річної студентки Анни Павленко родичі загиблої вважають надто м’яким покаранням. На рішення Уманського міськрайонного суду батьки вбитої студентки поскаржилися до апеляційного. Вимагають для Віталія Прокудіна, тату-майстра з одеського селища Любашівка, довічного ув’язнення, повідомляють “Надзвичайні новини“. Наполегливість рідних і друзів убитої студентки дала бажаний результат. Тепер вбивця решту свого життя проведе за ґратами.

    Дівчина була студенткою четвертого курсу Уманського Державного педагогічного університету ім. П. Тичини. З перерізаним горлом її у власній квартирі знайшли батьки.

    Вбивця наніс жертві щонайменше три удари електрошокером. Дівчина впала на підлогу, вбивця сів на неї зверху, дістав з рукава кухонного ножа і великою кількістю ударів ножем вбив дівчину.

    Вислухавши всі сторони, судді ухвалили скасувати рішення Уманського міськрайонного суду та призначити вбивці найтяжче покарання – довічне позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!