Телефон не змовкає: як у Франківську працює відділення невідкладної медичної допомоги

  • Трохи менше дзвінків хіба що ввечері. За словами лікарів, від початку пандемії тут пацієнтів удвічі більше, тому на допомогу приходять колеги з інших відділень.

    Прийом і обстеження хворих  —  це обов’язки лікарки невідкладних станів Лесі Чекіт. Саме вона першою контактує з пацієнтами, від її рішення залежить госпіталізують пацієнта чи рекомендують йому лікування вдома, повідомляє Івано-Франківська обласна клінічна лікарня.

    «Ми готуємо пацієнтів до огляду вузьких спеціалістів, а відтак вже спільно приймаємо рішення щодо його госпіталізації, —  пояснює пані Леся. — Найважче іноді з родичами, коли вони наполягають на прискоренні постановки діагнозу, наприклад. Або коли агресія хворого бере гору. Тоді  головне — зберігати спокій і з максимальною увагою продовжувати розмову, пояснювати необхідність витримки та здійснення всіх процедур…».

     Лікарка зізнається, що за 19 років було різне, проте іноді дуже хочеться трохи більше розуміння і допомоги від рідних, які привозять своїх хворих родичів, бо ця взаємодія дуже важлива, а іноді навіть рятівна.

    Упродовж доби тут госпіталізують понад півсотні  хворих, серед яких чимало важких. За їхні життя борються лікарі різних відділень і для них теж дуже важлива підтримка.

  • Нагадаємо, що стало відомо, які препарати в лікарні видаватимуть прикарпатцям безкоштовно

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!