Телеведуча Ольга Фреймут привідкрила завісу особистого життя

 • Відома українська ведуча Ольга Фреймут розповіла про своє дитинство, бажання стати монахинею, помсту першому коханню, втечу від чоловіка та власне бачення щастя.

  В інтерв’ю Наталії Влащенко зірка зізналася, що матір завжди вимагала від дочки першості. Коли малій Олі щось не вдавалось у школі чи вона програвала у конкурсі, то це супроводжувалося великим болем для неї.

  «Ще з того глибокого дитинства я запрограмована бути завжди першою. Якщо брати участь у конкурсах, то завжди перемагати, або взагалі не брати участі у них. Якщо жити – то сповна. На телебаченні бути тільки у найкращих позиціях, а у житті зустрічатись із найкращими чоловіками», – зізнається телеведуча.

  У школі Ольга Фреймут була лідером. Коли у 9 класі вона захотіла бути монахинею, то на перервах, особливо перед контрольними, весь клас ставав на коліна і молився з нею.

  «Я хотіла у монастир, бо мені здавалось, що монахині дуже стильні. Також не секрет, що людей притягує смерть, щось потойбічне, я це бачила у них. І звичайно, я дуже віруюча», – каже Ольга.

  Зірка зізнається, що у шкільні роки вона не була красивою. І тільки робота над собою та досвід призвели до зміни її зовнішності.

  «Тоді ви б побачили малу задрипадку з кривими зубами, одягнену у бабусину плахту. Якась дивна  була, навіть дуже не красива, проте з неадекватними амбіціями», – пригадує Оля.

  Незважаючи на зовнішній вигляд перше своє кохання Фреймут зустріла у школі. Хлопця звали Володимир. Коли він зустрічався з Олею, то зрадив їй з однокласницею, за що дівчина згодом йому помстилась.

  «Бідний хлопець. Він став головним героєм всіх моїх ранкових ефірів у «Підйомі». Всі його історії розказала навіть про його маму і про його собаку Топіка», – каже ведуча.

  У ще досить юні роки Оля поїхала в Англію на мовні курси. Там у перші дні їй довелось продавати українські сигарети, які дівчина привезла з собою. Завдяки такому заробітку майбутня зірка змогла оплатити житло, не дивлячись на те, що Лондон – не дешеве місто.

  «Це жорстоке місто, яке зразу дає тобі знати хто ти є. Коли закінчилися гроші за сигарети, я пішла працювати в ресторан, а не на мовні курси. Навіть рекомендацію сама собі написала. Я терпіти не могла цю роботу, але мені потрібні були гроші», – зізнається Фреймут.

  У Лондоні Ольга зустріла свого першого чоловіка, але після вагітності втекла від нього.

  «Я втекла, бо на кожний період у жінки є інший чоловік. Є чоловіки нашого дитинства, є чоловіки нашого рагульства або наших звершень. От Ніл якраз чоловік мого рагульства. Він думав, що я нікуди не дінуся від нього, але коли він мені наступний раз зателефонував, я вже вийшла заміж за іншого», – згадує Оля.

  Також Фреймут вважає, що для щастя потрібно просто зрозуміти, що мить – це вже і тепер.

  «Багато проблем стається через те, що люди відкладають на чорний день, але це по-дурному. Це означає, що ти чекаєш цього дня або взагалі живеш у минулому. Добре зараз і тут», – пояснює телеведуча.

  Ще один урок від Ольги Фреймут – вчасно піти від чоловіка. Мовляв, жінка відчуває, коли настають останні акорди, тоді треба йти, щоб не осоромитися.

  «У стосунках я боялася не зіпсувати враження. Я хотіла піти першою, але залишитися найкращою. Мене надихають багато жінок з минулого, та й я себе влаштовую», – переконана ведуча.

  Ольга Фреймут вважає, що жінка має проявляти ініціативу. Оскільки більшість жінок називає себе королевами, а королеви, як відомо, роблять кроки першими.

  «Все залежить від самооцінки. Чим вона нижча у тебе, тим більше ти боїшся сказати чого хочеш. А що поганого в тому, що ти можеш сказати те, що хочеш?» – пояснює Ольга Фреймут.

  У телеведучої вже є троє дітей, вона каже, що ніколи б не зробила аборт.

  «Бог посилає дітей тим, кому вони потрібні. Мені друг сказав, що я щаслива, бо мене обирають дитячі душі. Якщо так, то значить я їм потрібна як мама. Але діти нас роблять кращими, проте псують наше тіло. Я не кажу, що стала гіршою, просто я стала іншою», – підсумовує телеведуча.

  Читайте також: Ольга Фреймут обіцяє висушити тих, кому хочеться рохкати

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!