«Тепла» – надійний постачальник електроенергії для бізнесу

 • Сучасні реалії доводять: електроенергія — кров економіки. І великим промисловим виробництвам, і малому та середньому бізнесу вкрай необхідний надійний постачальник енергоресурсів. Стабільне безперебійне постачання, прозорі умови обслуговування та вигідна вартість електроенергії для підприємств — ось ключові фактори у виборі ділового партнера.

  Пропозицій на вітчизняному ринку достатньо, але далеко не всі оператори можуть задовольнити вимоги покупців. З-поміж інших гравців вигідно вирізняється компанія «Тепла», що працює з 2015 року й забезпечує електрикою та блакитним паливом бізнеси в усіх регіонах країни. 

  Майже 500 клієнтів із різних куточків України на власному досвіді переконалися, що покупка електрики за фіксованою чи індивідуально розрахованою ціною дозволяє оптимізувати не лише виробничі процеси, а й витрати на виготовлення продукції. Розказуємо детальніше про переваги співпраці з постачальником.

  Що варто знати про компанію «Тепла»

  Лише за кілька років після заснування оператор вийшов на лідерські позиції в рейтингу постачальників енергоресурсів. «Тепла» добре відома в кожній із 24 областей, адже у своїй діяльності керується наступними принципами:

  1. Клієнтам пропонують обрати фіксований тариф чи індивідуальне ціноутворення. У другому випадку умови постачання енергоресурсів для конкретного клієнта визначаються індивідуально, тобто кожне підприємство має можливість купувати електрику за власною ціною, але в будь-якому разі вона справедлива.
  2. Головні принципи роботи — відповідальність і доброчесність. Постачальник абсолютно незалежний у своїй діяльності, завжди керується прозорими механізмами співпраці.
  3. Партнерство відбувається виключно на договірних умовах, що гарантує вчасне та якісне виконання всіх зобов’язань.

  «Ми — не просто газконтора, а команда однодумців, що дбає про людські відносини», — зазначено на сайті компанії.

  З цим твердженням не посперечаєшся: оператор прекрасно відчуває ринок та використовує прості, зрозумілі алгоритми співпраці. Задля комфортної взаємодії за кожним клієнтом закріплюють досвідченого менеджера — людину, яка допомагає з вирішенням нагальних питань, консультує.

  Договори з компанією укладають великі виробничі комплекси, агропідприємства, фінустанови, офісні й торговельно-розважальні центри, невеликі бізнеси. Усім клієнтам пропонують умови, які максимально задовольняють їхні потреби.

 • Як розрахувати вартість і укласти договір про співпрацю

  Купити електроенергію для підприємств дуже просто. Щоб розрахувати індивідуальний тариф, знадобиться зовсім небагато часу:

  1. Крок перший — заповніть онлайн-заявку. Потрібно вказати ваше ім’я та контактні дані, а також обрати актуальний тариф («Електроенергія фіксована ціна» або «Т-газ та електроенергія»). Чекайте на дзвінок з офісу «Тепла», щоб узгодити деталі.
  2. Крок другий — підпишіть договір. Оператор відправить угоду, вам потрібно лише уважно прочитати й поставити підпис, щоб засвідчити співпрацю.
  3. Крок третій — замовте потрібний обсяг електрики на період. Кілька днів — і ви клієнт кращого (без перебільшень) вітчизняного оператора.

  На сайті розміщена детальна інформація про загальні умови постачання електрики, порядок відключення та відновлення енергопостачання. Є посилання на нормативну базу, опубліковані документи для поставок, публічні комерційні пропозиції, установча документація та фінансова звітність. У разі виникнення додаткових питань можна скористатися формою зворотнього зв’язку.

  Сотні великих, середніх та малих непобутових споживачів уже оцінили переваги співпраці з оператором, кількість клієнтів зростає. А все завдяки тому, що «Тепла» — гнучкий і прозорий постачальник енергоресурсів по всій території України.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!