“Теплий дім”: у Долині піклуються про 63 дітей-сиріт

  • Учора, 19 грудня, заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко побувала у Міжрегіональному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в Івано-Франківській області в селі Мединя, а також у Долинському обласному центрі соціальної підтримки дітей та сімей Івано-Франківської обласної ради «Теплий дім».

    В обох закладах Людмила Сірко ознайомилася з умовами проживання дітей, поспілкувалася з працівниками. Були обговорені питання функціонування цих установ, шляхів вдосконалення роботи, можливості залучення коштів територіальних громад і благодійників.

    Посадовиця зустрілася з вихованцями, аби розділити з дітьми-сиротами, дітьми позбавленими батьківського піклування, дітьми із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, радість святкування Дня святого Миколая. Малечі Людмила Сірко подарувала пакунки із солодощами.

    Нині в «Теплому домі» виховуються та отримують соціальні послуги 63 дитини: 29 дітей у відділеннях Малий груповий будинок, 17 дітей у відділеннях термінового влаштування та 17 дітей у відділеннях денного перебування сімей з дітьми з обмеженням життєдіяльності.

  • Читайте також: У Долині на Медовій алеї відкриють Різдвяний ярмарок

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!