Теракт у Єгипті: кількість загиблих зросла до 300 осіб

Кількість загиблих внаслідок нападу бойовиків на мечеть на Північному Синаї у Єгипті зросла вже до 305 осіб, повідомляє “Українська правда”.

Згідно з останніми даними генеральної прокуратури Єгипту, в результаті смертельного теракту в п’ятницю у мечеті в Єгипті загинули щонайменше 305 осіб, у тому числі 27 дітей.

 Фото AFP

Канцелярія президента країни оголосила загальнонаціональний триденний траур після теракту.

Терористи напали на мечеть Аль-Радва в місті Бір-аль-Абд в 40 км від міста Ел-Аріш, яке є столицею провінції Північний Синай.

До теми: Чоловік з Прикарпаття став свідком теракту в Барселоні 

За інформацією місцевої влади, бойовики під’їхали до мечеті на чотирьох позашляховиках і відкрили вогонь по людях, які знаходилися на проповіді під час п’ятничної молитви. Після цього вони підірвали кілька вибухових пристроїв.

Як відомо, наразі жодне угруповання не взяло на себе відповідальність за теракт, однак єгипетські сили ведуть боротьбу з філією ІДІЛ в регіоні, однієї з гілок терористичної групи після того, як вона зазнала поразки в Іраку та Сирії.

Повідомляється, що прокуратура Єгипту після розмов з потерпілими в рамках свого розслідування вважає, що до теракту причетні бойовики ІДІЛ.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!