TikTok замість YouTube: платформа тестує можливість завантажувати 60-хвилинні відео

 • Таку функцію застосунок зараз тестує на кількох ринках, але поки не планує запускати на широку аудиторію.

  У TikTok можна буде завантажувати відео тривалістю до 60 хвилин. Про це компанія повідомила виданню TechCrunch, пише Суспільне Культура.

  Спочатку застосунок був сервісом для коротких відео — користувачі могли завантажувати лише 15-секундні ролики. Але за кілька останніх років TikTok почав збільшувати цей ліміт.

  Видання зазначає, що, очевидно, застосунок робить кроки, щоб конкурувати з YouTube. Там вважають, що можливість завантажувати довгі ролики спонукатиме творців контенту повністю переходити на платформу.

  Збільшення часового ліміту також може дозволити розміщувати тут, наприклад, повні епізоди телешоу без потреби розбивати їх на частини.

  Багато медіа уже завантажують у TikTok проморолики й використовують застосунок для залучення глядачів, а збільшений ліміт часу може заохотити їх ділитися більшою кількістю контенту.

 • Компанія вже зазначала, що прагне покращити досвід перегляду для користувачів. Наприклад, окремі довгі ролики уже можна переглядати у горизонтальному повноекранному режимі, а також використовувати функцію “чистий екран” і “субтитри”. Минулого року запустили функцію, яка дає змогу перемотувати відео вперед, утримуючи праву частину екрана.

  До теми: У США з’явився охочий купити застосунок TikTok, але чи погодиться на це материнська компанія

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!